banner 250
online shop-webDesign-webyari.ir
online shop-webDesign-webyari.ir
seven host 250 banner
seven host mobile banner
seven host mobile banner
seven host mobile banner
online shop-webDesign-webyari
The Beauty of Snakes

مستند زیبایی مارها (The Beauty of Snakes) همانگونه که از اسمش پیدا است درباره زیبایی این موجودات به ظاهر ترسناک می باشد، شاید سراپا غرق ترس شده اید و با خود می گویید این موجودات وحشتناک قاتل چه زیبایی می توانند داشته باشند؟ اما جدا از احساسات بشری درباره این موجود، فقط یکی از میلیون ها موجودی است که در این جهان خلق شده و علی رغم ظاهر ترسناک زیبایی های ظاهری فراوان (مانند رنگ و پولک و طرحی بی نظیر در خلقت و …) و زیبایی هایی حیرت انگیز در عملکرد (مانند سرعت عمل در حرکت و عکس العمل بدون وجود دست و پا، سم های کشنده و بعضا مفید در تحقیقات علمی، سبک زندگی و …) در این موجود وجود دارد، فقط کافی است این مستند را با کیفیت عالی دانلود کرده و تا آخر مشاهده کنید. 

دراین مستند از صحرای نامیبیا به جنگلهای آمازون سفر می کنیم و از نزدیک با مارهای زیبا آشنا می شویم.دو ربین های نصب بر پشت مار افعی به بینندگان اجازه می دهد که از دید مار به محیط نگاه کنند. به راحتی می توانید غذا خوردن، نفس کشیدن و حرکت آنها را مشاهده کنید.
گرچه مارها دارای پا نیستند ولی قادرند بسیار سریع حرکت کنند و اغلب شناگران خوبی هستند . همه مارها گوشتخوارند و طعمه خود را توسط حس بویایی و یا حس ارتعاش شکار می کنند. آنها تمام شکار خود را با جابه جا کردن آرواره پایینی و گشودن دهان بطور وسیع به یکباره می بلعند. اکثر مارها مانند دیگر خزندگان تخم می گذارند، به جز بعضی مثل آناکوندا
مارهای چمباته زن
 بزرگترین مارهای دنیا هستند و شامل پایتون ها و بواها و آناکوندا ها می باشند. آنها غیر سمی هستند و حیوانات دیگر را با فشار دادن و له کردن از پا در می آورند. مارهای جمع شونده دور شکار خود می پیچند و بتدریج حلقه را تنگ تر می کنند تا حیوان خفه شود آنها نیز مانند مارهای دیگر قادر به جویدن نیستند و شکار خود رابه یکباره می بلعند.
مارهای زهری
حدود 700 گونه از 3200 گونه مارهای دنیا زهری هستند و شامل چندین مار هستند که می توانند انسان را به هلاکت برسانند . یک مار زهری سم خود را از طریق نیشهایش که یا توخالیند و یا شیار دارند تزریق می کند. وقتیکه زهر تزریق شد مار به انتظار می نشیند تا قربانیش قبل از بلعیده شدن بمیرد.
مشخصات کیفیتی این فیلم به شرح زیر می باشد:
Language: English 43 Min | 1920 x 1080 | x264 – 1573Kbps | 29.970fps | ACC – 317Kbps | 1.471 GiB

The Beauty of Snakes

967 بار بازدید
online shop-webDesign-webyari

اطلاعات فایل

نام فایل : The Beauty of Snakes

پدید آورنده : discovery

زبان اثر : انگلیسی

زیرنویس انگلیسی : ندارد

زیرنویس فارسی : دارد

کیفیت نمایش : BluRay 1080p

حجم فایل : 1.471 گیگابایت

نوشتهٔ پیشین
دانلود مستند خداوند عجایب
نوشتهٔ بعدی
فیلم آموزش بوکس پیشرفته
online shop-webDesign-webyari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست