فرآیند ثبت نام و عضویت در سایت بهترین دانلود بسیار ساده و سریع است، با این حال در این بخش مختصری در مورد آن راهنمایی می کنیم.

راهنمای ثبت نام در بهترین دانلود
تصویر شماره 1

همانطور که در تصویر شماره 1 مشاهده می کنید، در موبایل و کامپیوتر برای دسترسی و یا ایجاد پنل کاربری می توانید از منوی صفحات مهم استفاده کنید – به صورت سه خط افقی کوتاه و موازی روی هم در سمت چپ و بالای سایت قابل مشاهده است (فلش قرمز در تصویر شماره)، وقتی این منو را کلیک کنید صفحه ای بازشونده از کنار مانتیتور شما باز می شود که می توانید منوی حساب کاربری و زیرمجموعه های آن را مشاهده کنید(فلش های قرمز رنگ 1 و 2)، با کلیک بر روی دکمه پیشخوان وارد صفحه حساب کاربری می شوید. علاوه بر منوی ذکر شده، میتوانید از حساب کاربری (فلش آبی شماره 3) هم استفاده کنید، این گزینه در همه صفحات قابل مشاهده است، البته در موبایل قابل مشاهده نیست ، کاربران موبایل می توانند از فلش های قرمز رنگ شماره یک و دو استفاده کنید. همچنین لینک در فوتر سایت هم لینک ثبت نام وجود دارد.

همچنین از اینجا هم میتوانید به پنل کاربری دسترسی داشته باشید.

راهنمای قدم به قدم ثبت نام در بهترین دانلود

حال پس از کلیک بر روی منوی صفحات مهم در بالا (فلش قرمز شماره یک) و ظاهر شدن کادر سمت راست، روی گزینه حساب کاربری کلیک کنید و سپس روی گزینه پیشخوان کلیک کنید(فلش قرمز شماره دو). پس از کلیک صفحه جدیدی باز می شود(تصویر شماره 2) که به شما دو فرم متفاوت نشان می دهد.

عضویت در بهترین دانلود
تصویر شماره 2

الف: بخش ورود(سمت راست) اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید کافی است تا با دادن نام کاربری و یا آدرس ایمیل هنگام ثبت نام اولیه و سپس وارد کردن گذر واژه و زدن تیک ریکپچای گوگل reCAPTCHA (همونی که به انگلیسی نوشته ” I’m not robot “) گزینه ورود را بزنید تا وارد پنل کاربری شوید.

اگر تیک گزینه ” مرا به خاطر بسپار ” را فعال کنید، در دفعات بعدی که میخواهید وارد سایت شوید، دیگر نیاز به ورود(دادن ایمیل و رمزعبور) ندارید، مگر اینکه کوکی های مرورگرتان را پاک کنید.

ب: بخش عضویت (سمت چپ) اگر تا بحال در سایت بهترین دانلود عضو نشده اید باید ایمیل خود را در کادر بالا ثبت کنید و سپس یک گذرواژه قوی به آن اختصاص دهید، سپس تیک ریکپچای گوگل را بزنید و در نهایت بر روی دکمه عضویت کلیک کنید تا به پنل کاربری منتقل شوید.

  • نکته اول اینکه لطفا از یک ایمیل فعال استفاده کنید و از آدرس ایمیل های یکبارمصرف استفاده نکنید، زیرا پس از تهیه محصولات دانلودی و مجموعه ها لینک دانلود فایل ها برای شما ایمیل می شود، علاوه بر این در زمان هایی که رمز عبور خود را فراموش می کنید و درخواست بازیابی رمز عبور می دهید، اطلاعات جدید برای ایمیل شما فرستاده می شود، پس لطفا از صحیح بودن ایمیل خود مطمئن شوید.
  • اگر چه با دادن رمز عبور ساده و ضعیف هم می توانید در سایت ثبت نام کنید اما بهتر است که به این مساله دقت داشته باشید که رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! ” ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.

پس از ثبت نام و عضویت می توانید با خیال راحت وارد پنل کاربری و یا به عبارت دیگر وارد پیشخوان شوید،در قسمت پیشخوان اسم خود را می بینید(تصویر شماره 3) با زدن گزینه سفارش در صورت تهیه هر یک از مجموعه ها، سفارش های خودتان را مشاهده می کنید (تصویر شماره 4)

پیشخوان بهترین دانلود
تصویر شماره 3

اگر در پنل کاربری گزینه دانلودها را بزنید می توانید به تمام لینک های مجموعه های سفارش داده خود دسترسی داشته باشید و دانلود کنید(تصویر شماره 5).

سفارشات بهترین دانلود
تصویر شماره 4

با انتخاب گزینه جزئیات حساب می توانید به وضعیت حساب خود رسیدگی کنید، یعنی می توانید نام و نام خانوادگی، ایمیل و نام نمایشی خود را مشاهده کنید، همچنین می توانید گذرواژه خود را تغییر دهید و در پایان ذخیره تغییرات را فشار دهید. با انتخاب گزینه خروج از سیستم خارج می شوید.

دانلودهای بهترین دانلود
تصویر شماره 5