banner 250
online shop-webDesign-webyari.ir
online shop-webDesign-webyari.ir
seven host 250 banner
seven host mobile banner
seven host mobile banner
seven host mobile banner
online shop-webDesign-webyari
secrets-of-the-tower-of-London-بهترین-دانلود

مستند اسرار برج لندن رازهایی عجیب از قلعه ای باستانی را فاش می کند، حقایقی شگفت انگیز در مورد برج مشهور لندن به شما می آموزد. این مستند اسرار این برج را فاش می کند ، با افرادی صحبت می کند و حقایقی شگفت انگیز در مورد یکی از معروف ترین نمادهای انگلستان را برملا می سازد.

مستند اسرار برج لندن درباره قدرتمندترین برج پادشاهی انگلستان است که بر کناره رودخانه تیمز، توسط ویلیام فاتح در قرن 11 ساخته شده است. این برج نمایانگر هزاران سال تاریخ خونین است. یکی از نمادهای برجسته بریتانیا است و این برج در تاریخ انگلستان نقشی چشمگیر داشته است. این برج طوری طراحی شده بود که بر فراز لندن خودنمایی کند. زمینی که این برج در آن بنا شده به وسعت زمینی است که کاخ سفید در آن ساخته شده است . برج لندن چیزی فراتر از یک قلعه است، نماد حفاظت در برابر دشمنان است.

این برج یکی از ترسناک‌ترین ساختمان‌های دنیا نیز قلمداد می‌شود، بی‌شک ناشی از تعداد زیاد اعدام‌ها،  قتل‌ها  و شکنجه‌هایی است که در هزار سال گذشته در پس دیوارهای این محل صورت گرفته‌است. بارها و بارها گزارش شده‌است که افراد مختلفی در دور و اطراف برج روح دیده‌اند.

درباره کلاغ‌های برج لندن نیز شایعاتی قدیمی وجود دارد که «اگر کلاغ‌ها برج را ترک کنند، پادشاهی سقوط خواهد کرد.» با وجود این جملهٔ خنده دار، وجود اولین کلاغ به سال ۱۸۸۵ برمی‌گردد. در حال حاضر ۷ کلاغ در برج نگهداری می‌شود که هرکدام نامی دارند و یک از بال‌هایشان چیده شده تا به دور دست پرواز نکنند.

این دژ قدرتمند که بر فراز لندن از آن نگهبانی می کنند، در طول تاریخ هزار ساله خود قصر خانواده سلطنتی ، زندان ، محل اعدام ، اسلحه خانه و ضرابخانه سلطنتی بوده است. امیدوارم از دانلود و تماشای این مستند اسرار آمیز لذت ببرید.

423 بار بازدید
online shop-webDesign-webyari

اطلاعات فایل

نام فایل : Secrets of the Tower of London 2013

پدید آورنده : PBS

زبان اثر : انگلیسی

زیرنویس انگلیسی : ندارد

زیرنویس فارسی : ندارد

فرمت فایل : MKV

کیفیت نمایش : 720p HD

حجم فایل : 1/05 گیگابایت

نوشتهٔ پیشین
چگونه برای خانه خود صفحات خورشیدی بسازیم
نوشتهٔ بعدی
مستند شهر زیر دریا
online shop-webDesign-webyari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست