دانلود رایگان فیلم آموزشی راهنمای تلفظ زبان انگلیسی BBC Learning English Pronunciation Tips

 Learning English Pronunciation Tips

دانلود کاملترین مجموعه آموزشی زبان انگلیسی در زمینه تلفظ دقیق و درست واژگان انگلیسی.

معمولا زبان آموزان پس از فراگیری کامل زبان انگلیسی، همچنان در تلفظ صحیح لغات آن با مشکلاتی روبرو هستند، که البته همین امر باعث شده تا اعتماد بنفس کمی داشته باشند و نتوانند به اهداف خود برسند. تا به حال کتاب ها و نرم افزارهای بسیار زیادی در رابطه با آموزش جدول فونتیک زبان انگلیسی ساخته شده اما هیچ کدام از آنها به صورت کامل نمی توانند تلفظ دقیق لغات را به شما آموزش دهند. این مجموعه که توسط کمپانی بزرگ BBC Learning English تهیه شده از کاملترین مجموعه هایی است که به صورت تخصصی و ویژه بر روی تلفظ صحیح واژگان تمرکز کرده و هم برای مبتدی ها و هم برای کسانی که به سطح قابل قبولی در زبان انگلیسی رسیده اند مناسب است.

امروز ما در وبسایت بهترین دانلود این مجموعه کامل و بی نظیر را قرار دادیم تا راهنما و مرجعی برای فراگیران زبان جهانی انگلیسی باشد. شما میتوانید این مجموعه را هم به صورت یک فیلم کامل با فرمت AVI دانلود کنید و هم میتوانید آن را به صورت بخش های جدا از هم و با فرمت MP4 دانلود کنید. کتاب آموزشی این مجموعه به صورت PDF درون فایل های فشرده قرار دارد.

شما عزیزان و کاربران وبسایت بهترین دانلود میتوانید علاوه بر دانلود فیلم آموزشی کل، فیلم های آموزشی قسمت بندی شده را نیز دانلود کنند زیرا فیلم های آموزشی قسمت بندی شده به صورت تفکیک شده از نظر حروف فونتیک می باشد که در نتیجه دسترسی شما را به حروف فونتیک مورد نظرتان سریعتر می نماید. بین فیلم آموزشی کلی و فیلم های آموزشی قسمت بندی شده هیچ تفاوتی از لحاظ کیفیت و سایر جزئیات نیست و تنها قسمت های مختلف فیلم برای دسترسی راحت تر به صورت تفکیک شده قرار گرفته است.

لینک های دانلود

اشتراک گذاری این صفحه در شبکه های اجتماعی

اطلاعات فایل و لینک دانلود

اطلاعات تکمیلی فایل

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *